Nasza firma organizuje szkolenia grupowe o tematyce kadrowo-płacowej w miejscu określonym przez ISM Consulting lub w dowolnym miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę. Szkolenia przeznaczone będą zarówno dla osób początkujących lub przygotowujących się do pracy w działach kadrowo-płacowych, jak również dla osób o większych wymaganiach, które zamierzają pogłębić swoją wiedzę w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Celem Firmy jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do prowadzenia niełatwych zagadnień kadrowo-płacowych, jak również omówienie zagadnień związanych z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. Szkolenia będą odbywać się w małych grupach, co pozwoli na efektywne przyswojenie wiedzy.

Program szkoleń będzie obejmować szczególnie trudne zagadnienia, których nie da się właściwie zinterpretować na gruncie tylko i wyłącznie obowiązujących przepisów. Wyspecjalizowana kadra szkoleniowców rozwieje wszelkie wątpliwości, odpowie na nurtujące pytania i pomoże podjąć odpowiednią decyzję.

Na zlecenie pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne, poza szkoleniami kadrowo-płacowymi, ISM Consulting może przeprowadzić indywidualne lub grupowe szkolenia z zakresu:

  • dofinansowania do wynagrodzeń i refundacji składek ZUS – SODiR,
  • przystosowania stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych,
  • zakładowego fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych oraz,
  • jak tworzyć Indywidualne Programy Rehabilitacyjne.

ISM ConsultingIlona Bajor