ISM Consulting jest firmą, która powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku małych i średnich przedsiębiorstw, które z różnych względów zastanawiają się lub już podjęły decyzję o optymalizacji, uelastycznieniu lub obniżeniu kosztów pracy. Usprawnienie struktury kosztowej firm zakłada m.in. obniżenie kosztów niezwiązanych bezpośrednio z produkcją i logistyką.

Usługi outsourcingu kadrowo–płacowego to odciążenie Klientów od czasochłonnej i skomplikowanej pracy administracyjnej, jaką jest naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie teczek osobowych. Powierzenie administracji kadrowo-płacowej zewnętrznej firmie pozwoli Państwa przedsiębiorstwu skoncentrować się na jego kluczowej działalności i jednocześnie obniżyć koszty związane z funkcjonowaniem firmy.

W naszej działalności przede wszystkim kładziemy nacisk na profesjonalną i rzetelną obsługę oraz bezpieczeństwo prawne Klientów.

Nasze usługi mają charakter kompleksowy począwszy od załatwienia spraw rejestracyjnych poprzez obsługę kadr i płac aż po dodatkowe usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

ISM ConsultingIlona Bajor